אודותינו

בוליגו קפיטל פרטנרס ("בוליגו") משרתת משקיעים עתירי הון, ומאפשרת להם להשתתף בהשקעות נדל"ן פרטיות ביעדים שונים בעולם, ועל ידי כך לגוון את תיק ההשקעות שלהם ולהנות מהזדמנויות בעלות פרופיל תשואה-סיכון אטרקטיבי. בוליגו מציעה מגוון של הזדמנויות השקעה באמצעות רשת של שותפים מקומיים מעבר לים, שאותם היא בוחרת בקפידה במסגרת תהליך סינון קפדני.

השותפים המקומיים של בוליגו הינם יזמים וחברות השקעה מתמחות, אשר בשיתוף פעולה עם בוליגו, בוחנים ומסננים פרוייקטים אפשריים להשקעה. בוליגו שותפה מלאה לתהליך ניתוח ובחירת ההשקעות ובדיקת הנאותות, ונשארת מעורבת בניהול הנכסים ויישום התכנית העסקית לאורך כל שלבי הפרוייקט. בעלי המניות של בוליגו והשותפים המקומיים משקיעים סכומים משמעותיים בכל פרוייקט ופרוייקט.

  • צוות מקצועי בעל שנים רבות של ניסיון במגוון סקטורים של השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל.
  • גישה ישירה לשווקים בעולם באמצעות שותפים מקומיים מאפשרת פיזור גיאוגרפי ומטבעי.
  • מנהלי השקעות אשר מעורבים מאוד בבחירה וניהול הפרוייקטים במטרה להבטיח את ההשקעה ולמקסם את ערכה.

 

 

 

 

האמור באתר זה מופנה אך ורק ליחידים ולתאגידים אשר הינם משקיעים מהסוגים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968. אין לראות באמור באתר זה משום הצעה להשקיע באמצעות בוליגו קפיטל בע"מ או Buligo Capital GP LLC או מי מהגופים הקשורים אליהן (יחד – "בוליגו").האמור באתר זה אינו בגדר הצעה למכור או שידול לקנות כל נייר ערך שהוא או הצעה להשקיע באמצעות בוליגו. כל הצעה להשקיע באמצעות בוליגו תתבצע אך ורק בהתאם לחוקי ניירות ערך ובהתאם למסמכים המשפטיים של בוליגו אשר יקבעו את תנאי ההשקעה ואת הקריטריונים להשקעה, וזאת גם במקרה של סתירה עם האמור באתר זה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הנתונים המובאים באתר זה אינם מתיימרים להוות ניתוח שלם או מפורט של הנושאים בתחום המדובר, או לכלול את כל המידע הנדרש לצורך החלטת השקעה באמצעות בוליגו, וניתנים כמידע כללי בלבד.
2013 All Rights Reserved to Buligo Capital LTD.